Loading cart contents...
Sepetim Ödeme
Sepet ara toplam:
biz-kimiz

Düşlerin elle tutulup, gözle görülemeyeceğini mi düşünüyorsunuz? Size heyecanlı bir haberimiz var: atölyemizde sizin için düşler üretiyoruz.

Yıllarca turizm, dış ticaret, idari işler ve danışmanlık gibi farklı sektörlerde çalıştıktan sonra deneyimlerimi kendi işimi kurup, orada değerlendirmeye karar verdim. İzmir’de eksikliğini gördüğüm nişan, kına gecesi, düğün, doğum gibi özel anlara tanıklık edecek aksesuarları sizlerin hayal ettiği şekliyle tasarlayıp üretime dönüştürmek amacıyla Düş Atölyesi’ni kurdum. “Düş Atölyesi” markası ile gelin ve anne adaylarının düşlerini gerçekleştirmek için standart ürünler değil de, size özel nikah şekeri, kına sepeti, kına seti, kına tepsisi, bebek şekeri, bebek kapı süsü gibi üretimler yapmayı hedefledik.

Düşlerinizi birlikte gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Nişan, kına, düğün, doğum ve doğumgünü gibi özel günleriniz için kullanacağınız aksesuarları hayal edin, biz sizin için tasarlayıp üretelim. Biz detaylar üzerinde çalışırken, siz de bu günlerin tadını çıkarmaya bakın…

Özge Öz