1) Garanti koşulları nelerdir?

Ürünlerimiz el emeği ile kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Bu nedenle, garanti koşulları ürünün yapısına göre değişim gösterebilmektedir.

2) Siparişimi nasıl vereceğim?

Ürünlerin kodlarını, renk tercihinizi ve kaç adet düşündüğünüzü 0232 3629825 veya 0533 6123512 numaralı telefonlarımızdan , info@dusatolyesi.com e-mail adresimizden bize ulaşarak bildirebilir ve bu kanallar ile sipariş verebilirsiniz.

3) Düş Atölyesi’nden yapacağınız alışverişlerde ödeme banka havalesi/ EFT, PTT havalesi, Paypal, Western Union yöntemlerinden biri kullanılarak yapılabilmektedir. Ürünler kişiye özel tasarlandığı ve sipariş üzerine yapıldığı için kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Ödemenin yapılacağı banka hesap bilgilerine Ödeme bilgileri sayfasından ulaşabilirsiniz. Ödeme dekontunu info@dusatolyesi.com adresine yolladıktan sonra siparişiniz işleme alınacaktır. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

4– Ürünlerin üzerine etiket yaptırabilir miyiz?

Ürünlerin üzerine isim, düğün ve doğum tarihi gibi bilgilerin olduğu kağıt etiketler yaptırabilirsiniz. Etikete yazılmasını istediğiniz yazıyı ya da görseli telefon veya mail yoluyla bildirebilirsiniz. Etiketler seçtiğiniz ürün boyutuna göre tarafımızca ayarlanmaktadır. Standart kağıda baskı etiketler fiyatlarımıza dahil olup farklı tasarım ve kağıt kalitesindeki etiket isteğiniz ilave olarak fiyata yansıtılmaktadır.

5– Ürünlerin teslimatı nasıl yapılır?

Ürünler anlaşmalı olduğumuz MNG kargo ile gönderilmektedir. Kargo ücretleri alıcıya aittir. Kargoya verildikten sonra oluşabilecek problemlerden firmamız sorumlu değildir. Lütfen, kargonuzu kargo görevlisinin yanında açarak kontrol ediniz. Herhangi bir zarar söz konusu ise kargo görevlisine tutanak tutturarak kargoyu iade edebilirsiniz.

6- Sipariş süresi sipariş adedine göre değişiyor olsa da ortalama iki haftadır. Sezonda minimum bir ay önceden siparişinizi bildirmeniz daha uygun olmaktadır.

7– İade ve sipariş iptali mümkün müdür?

Ürün iadesi kabul edilmemektedir.