Balayı, Blog

Kış Mevsiminde Balayı İçin Gidilebilecek Yurtdışı Rotaları

Genellikle sıcak yaz günlerinde balayı düşlendiği için çiftler düğün tarihlerini yaz aylarına ayarlamak isterler. Aslında düğün tarihi kış ayında olan çiftler de balayını geçirmek için istekleri doğrultusunda sıcak ya da soğuk harika yer seçenekleri bulabilirler. Örneğin çiftler kış mevsiminde yaz tatili için gidilebilecek yurtdışı yerler arasında yazın keyfini süren güney yarımkürede balayı tatilinin tadını çıkarabilirler. Bu seçeneklerin yanında kış mevsiminde evlenip balayında kış tatili yapmak isteyen çiftler için de eşsiz güzellikte ülke seçenekleri bulunmaktadır.

Kış mevsiminde yaz tatili için gidilebilecek yurtdışı yerler arasında birçok seçenek vardır. Sıcak yerlerin tadını çıkarmak isteyen çiftler için gidilebilecek yerlerin bir kısmından bahsedelim:

İlk olarak çok beğenilen yerlerden biri olan Hurghada, Mısır’ da Kızıldeniz kıyısında bulunmakta ve büyüleyici güzelliği ile balayı çiftleri için romantik bir tatil seçeneği olmaktadır.

Diğer bir seçenek ise beyaz kumsalları, masmavi koyları ile balayı çiftlerini bekleyen Dominik Cumhuriyeti’dir ve dalmayı sevenler için de harika bir tatil seçeneği olmaktadır.

Dubai de balayı için tercih edilen seçenekler arasında olmakta ve lüks, deniz kenarındaki otelleri ile balayı için tercih edilmektedir. Alışveriş yapmayı sevenler için kaçırılmayacak bir balayı tatili seçeneğidir.

Son olarak da çoğu kişinin görmek ve de bulunmak istediği Maldivler, balayı için Hint Okyanusu’nda bulunan bir tatil cennetidir. İçinde barındırdığı yüzlerce adada balayı için oldukça konforlu ve lüks oteller bulunmakta olup çiftler için popüler olan tatil mekanlarındandır. Ayrıca Türk vatandaşlarından vize istememesi de çok tercih edilme sebeplerinden biridir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir